Ballina Magazina Fundjavë me borë, Majk dhe Majlinda bëhet bashkë dhe...(FOTO)

Fundjavë me borë, Majk dhe Majlinda bëhet bashkë dhe…(FOTO)

Megjithëse të ndàrë prej kohësh, reperi Majk dhe ish-partnerja e tij Majlinda Zeka kanë ruajtur raporte të mira së bashku.

Ata takohen shpesh për hir të të voglit të tyre Roan dhe kujdésen që ai të mos ndjéjë mungésën e vëmendjes apo dashurinë e asnjérit prej prindërve të tij.Majk dhe Majlinda dalin bashkë me Roanin për të bërë bleje (Foto/Video)

Sot, familja e tyre e bukur e kanë prítur bashkë fundjavën, duke shíjuar dëborën e parë të këtij viti.

Si Majk, ashtu edhe Majlinda, kanë ndàrë në InstaStory foto nga i njëjti vend, ndërsa kjo e fundit ka publikuar edhe foto të Roanit.

I vogli ka pòzuar i buzëqeshur në dëborë dhe duket shumë i lumtur në praninë e dy prindërve të tij.

Së fùndmi, Majk u bë kryefjala e mediave pasi u aludua për nisjen e një romance të re me miss-in Blerta Veseli.

Mirëpo, në një prònòncim éksklùziv për “Iconstyle.al”, ai rréfeu të gjitha të vërtetat, duke mòhuar kështu edhe lídhjen e tyre të shumëpérfolur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...