Ballina Magazina Dashuri vëllezërish! Arbana na zbukuroi mbrëmjen me këto pamje (VIDEO)

Dashuri vëllezërish! Arbana na zbukuroi mbrëmjen me këto pamje (VIDEO)

Para një muaji Arbana Osmani është bërë nënë për herë të dytë.

Ajo solli në jetë Diellin, i cili padýshim e ka ndryshuar jetën e saj dhe shpesh moderatorja ka ndàrë foto e video me ndjékësit nga përditshmëria e saj si nënë e dy djemëve.

Thonë se fëmijët e vegjël bëhen xhélozë për njëri-tjetrin dhe zhvéndosjen e vëmendjes kur bëhen me motër a vëlla më të vogël.

Mirëpo, ky duket se nuk është rasti i Jonit, i cili po e shijon shumë faktin se është bërë me një vëlla të vogël.

Sikundér na ka treguar Arbana e përfshin Jonin në kuzhinë që në këtë moshë. Mbrëmjen e sotme ai ka përgatitur nën kujdesin e saj cupcakes.

Nëpërmjet disa videosh në Instastory Arbana ka treguar një gjést shumë të ëmbël të Jonit, i cili po i përgatit një cupcake edhe Diellit.

Joni po bën cupcake për të gjithë sonte. Edhe për vëllain e vogël, gjithashtu.  A nuk është një gjest kaq i bukur?Arbana surprizohet nga urimi i djalit të saj Joni | Media Line News

Pak javë më parë moderatorja ndàu me fansat edhe foto nga takimi i parë i dy vëllezërve duke na e ëmbëlsuar mbrëmjen të gjithëve.

Ndërkohë, Arbana ka nisur edhe shëtitjet e para me të voglin e saj, i cili ndonëse 1 muajsh ka màrrë pjesë edhe në xhírímet që mami Arbanës i duhet të bëjë për hir të punës.

Në muajin shkurt prítet që ajo të kthéhet në ekran me “Dua të të bëj të lumtur”, emision që ka rezultuar super i suksésshëm.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...