Ballina Magazina U përfol për një lídhje me Anën e 'PërPuthen', reàgon për herë...

U përfol për një lídhje me Anën e ‘PërPuthen’, reàgon për herë të parë Bardhi

Prej ditësh në media po qàrkùllohet një romancë e mùndshme mes reperit Bardhyl Idrizi dhe konkùrréntes aktuale të përputhen, Ana.

Gjithçka nisi pas story-ve të panumërta të Anës duke dëgjuar këngën e Bardhit, “Betohemi”, për të cilën tregonte se e kishte të preferuar.

Madje, pëlqimi i këngës nuk kishte mbétur me kaq, por dy të rinjtë ishin takuar dhe në rrjét qàrkulloi më herët një video e tyre së bashku.

Por kjo nuk është hera e vetme kur Ana dhe Bardhi janë parë së bashku.

Burime për “Prive” i kishin kàpur sërish “mat” të rinjtë, teksa zbrísnin së bashku nga makina.

Siç dihet sipas rregullores së “Për’puthen’, asnjëri prej konkùrrentëve s’duhet të krijojë lídhje jashtë emisionit, për sa kohë “po lùfton” për të gjetur dashurinë në ekran dhe po del në takime me djemtë në emision.

Por, si qëndron puna e lidhjes së Anës dhe Bardhit?

Ky i fundit, teksa ishte i ftuar në emisionin dhe afterparty-n e Luana Vjollcës, tregoi më në fund statusin e tij aktual.Reperi Bardhi në lidhje me Anën e “Përputhen” - Gazeta Express

“Në lídhje apo single?”- ishte pyetja të cilës Bardhi iu përgjigj “Single”, duke mos lénë dýshime për asgjë më shumë me Anën.

Ndërkohë, konkùrrentja ende nuk ka reàguar për këto lajme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...