Ballina Magazina Besi feston ditëindjen, Xhensila i bën dedíkimin romantik që na zbukuroi ditën...

Besi feston ditëindjen, Xhensila i bën dedíkimin romantik që na zbukuroi ditën me këto fjalë (FOTO)

Bes Kallaku feston sot 35-vjetorin e lindjes dhe sigurisht që urimi i Xhensilës qëndron “on top”.

Këngëtarja bukuroshe ka ndàrë në rrjete sociale disa nga kujtimet më të bukura që ka ndër vite me bashkëshortin e saj dhe i ka dedíkuar fjalët më romantike.

Në të gjithë fotot që ajo ka publikuar ata shihen të dashuruar njësoj si ditën e parë me njëri-tjetrin.

“Momentet më të lumtura në jetë i kam kaluar me ty dhe prej teje! Sot ti feston 35-vjetorin, por shpirti yt vazhdon të jetë 3.5 vjeç”.

“Ti që nuk lòdhesh kùrrë, ti që gjithmonë bën më shumë dhe për veten mendon në fund. Sytë më me dritë që kam parë. Kraharori i paqes, aty ku mbështetem pa frikë”.

“Do të më mungoje edhe nëse nuk do të takoja kurrë”, shkruan Xhensila përkrah fotove me Besin. Dyshja e njohur prej 3 vitesh kanë kuròrëzuar dashurinë me martesë dhe dasma e tyre do të mbàhet gjithmonë mend si një nga më të bukurat të showbizit.

Ndërkohë ata janë bekuar edhe me një vajzë, të cilën e kanë pagézuar me emrin, Ajka.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...