Ballina Magazina I përmenden djalin dhe Donaldin, revòltohet kéq Bora Zemani

I përmenden djalin dhe Donaldin, revòltohet kéq Bora Zemani

Ndodh shpesh që personazhet publike, por jo vetëm, të bien pre e mashtrimeve të ndryshme që bëhen në emër të tyre.

Rasti i fundit është ai i Bora Zemanit. Prej ditës së djeshme në rrjet po qàrkullòjnë disa screenshot-e ku shihen biseda në emër të Borës në Instagram.

Në këto biseda Bora ose më saktë, personi që ka përdorur emrin e saj, i kërkon një personi të quajtur Artur, supòzohet shok i Donaldit, një nder.

Ky nder konsíston në mbylljen e një faqeje, që sipas personit në fjalë, ka nxjérrë sékrétet e emisionit dhe duhet të mbyllet. Ndër të tjera në bisedë përmendet edhe djali i saj Arbori.

Pasi këto foto morën dhénë, ka ardhur edhe reàgimi i vetë moderatores, që ka mòhuar në mënyrë kategorike të ketë folur me dikë për të mbýllur një faqe Instagrami, duke thënë se mjàftohet me një “bllòk” që bën nga profili i saj.

Më tej, Bora shtòn se néveritet kur përménden në gjëra kaq bàstàrde njerëzit e saj, duke përfùnduar me “injòranca dhe lígësia fatkéqësisht nuk zhdùken duke i zhdùkur adresat e rrjéteve sociale”. I përmendën të birin dhe Donaldin, shpërthen Bora Zemani "Ma neverisni,  bëni qejf në llumin ku jeni" - Showbiz

“Sapo më erdhën foto të disa mesazheve në insta që gjòja unë paskam shkémbyer dhe kërkoj të mbýllin një faqe. Sa parazitë janë këta njerëz që kanë aq shumë kohë për të bërë një montazh të tillë. E kuptoj qëllímin se doni followers edhe ju të shkrétët ndàj nuk po ju bëj tag se mjàft morët vetëm nga ky montazh, por nevéritem kur përménden në gjëra kaq bastàrde njerëzit e mi. Një gjë është e sigurtë: nuk do hàrxhoja kohë të mbýllja faqe injòrantesh. Mjàftohem me një bllòk që i bëj nga profili im për të mos më dalë përpara syve. (Jo këto faqe që as që e dija se ekzístonin) injòranca dhe lígësia fatkéqésisht nuk zhdùken duke i zhdùkur adresat e rrjéteve sociale. Kështu që bëni qejf në llùmin që jeni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...