Ballina Magazina 'Katunar Style'! Pamje brenda festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut (VIDEO)

‘Katunar Style’! Pamje brenda festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut (VIDEO)

Nuk kishte si të mos orgànízonte një festë të bukur me rastin e 35-vjetorit Bes Kallaku.

Ndërkohë, kjo ditë specíale për Besin nuk mùnd të kalonte pa një festë ashtu siç e do tradita.

Ai ka orgànízuar një festë të veçantë, ku të pranishëm janë familjarë, miq dhe kolegët më të ngùshtë të tij.

Disa foto që kanë qarkùlluar në rrjete sociale, tregojnë ambíentin nuk mùnd të mùngonte aroma e fshatit.

Sikundér ai nuk e ka mòhuar asnjéherë faktin se është rritur në Bubq, edhe kjo festë duket sikur ishte orgànízuar atje dhe kishte të gjitha motívet nga jeta në fshat.

Në një foto ai ka pòzuar me Xhensilën dhe Ajkën dhe të tre janë pérshtàtur në ‘look’ me fabulën e festës.

Aktori i njohur ka mbàjtur edhe një fjalim shumë të ngrohtë së bashku me Ajkën.

Ai ka falenderuar të gjithë miqtë dhe nuk ka hàrruar të pérmend edhe Bubqin:

“Pas 35 vitesh jetë i jam bòrxhli Zotit, dhe mbí të gjitha katunit Bubq që m’boni katunarin më të famshëm dhe e bëra katundin më të famshëm.”, thotë Besi.

Presidenti Ilir Meta është bërë pjesë e festës së 35-vjetorit të Bes Kallakut mbrëmjen e sotme.

Ai ka ndàrë një foto nga festa të cilën aktori i humorit ka zgjedhur ta festojë në një mënyrë origjinale.

“Edhe 100 pranvera për Bes Kallakun”, shkruan Meta krah fotove.

Më herët ditën e sotme, Xhensila i ka bërë një super urim që na préku zemrat e të gjithëve.

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...