Ballina Magazina Balada e vitit po vjen, Bardhi dhe Fifi publikojnë një pjesë të...

Balada e vitit po vjen, Bardhi dhe Fifi publikojnë një pjesë të këngës (VIDEO)

Edhe pak ditë kanë mbétur nga publikimi i super bashképunimit mes Fifit dhe Bardhit.

Sikundër na bënë me dije në “Shiko kush luan”, kënga ka përfùnduar dhe do publikohet në dhjetor ndonëse ende nuk ka një datë publikimi.

Ndërkohë, mbrëmjen e sotme Fifi ka ndàrë me ndjékësit në Instastory disa sékuénca nga klipi dhe kënga dhe mjàftuan vetém pak sekonda për të kuptuar se po vjen një super perlë.

Pak ditë më parë, Fifi publikoi “Ninullë dashnie” në Spotify , teksa ende nuk është publikuar në You Tube, por me siguri do të kthéhet në të preferuarën tonë.

Ndërkohë në fillim të vjeshtës solli një tjetër bashképunim. Këtë herë ajo bashkoi fòrcat me kushëririn e saj Ermal Fejzullahu për të sjell super këngën “Përjetësi”.Fifi dhe Bardhi në dhjetor publikojnë bashkëpunimin e tyre - Telegrafi

Videoklipi i kësaj kënge ka një histori tepër intéresante të një çifti të dashuruar dhe menjéherë pas publikimit, kënga ka màrrë miliona klikime në Youtube.

Kurse Bardhi ka bërë namin me këngën e tij “Betohemi” që u kthýe menjëherë në hit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...