Ballina Magazina Tha se nuk kishte miqësi me Arbanën por Albana Osmani tregon diçka...

Tha se nuk kishte miqësi me Arbanën por Albana Osmani tregon diçka të pahijshme që i bëri Luana

Prej disa ditësh është bërë vírale ”deklàrata” e Albana Osmanit në emisionin “Shiko kush Luan”, e nuk ka pasur asnjéherë miqësi me Arbana Osmanin.

Albana Osmani ka treguar për emisionin e mëngjesit në televizionin ABC News, se i qëndron asaj që ka thënë, por në kuadër të shàkasë.

Gjithashtu, Albana ka thënë se shumë pjesë nga emisioni i Luana Vjollcës janë prérë, madje edhe një moment nga kjo deklàratë.“Ajo që thash që është plotësisht e vërtetë, nuk i héq as pikën dhe as présjen. Thjesht më vjen kéq që u hòq diçka nga fundi i programit, ku unë thash që programi më i mirë, që mùngon është ai imi, pastaj shtòva që po bëj shàka dhe humorin nuk do ta ndàj nga vetja ime se në fùnd të fundit kështu jam unë”.

“Por pas kësaj shtòva një koment se kush është emisioni më i mirë në Shqipëri dhe është Opinioni i Blendi Fevziut, sipas mendimit tim dhe mendimit të shqiptarëve”.

“Për efekt minutazhi ishte héqur. Nuk më erdhi kéq që kishin héqur Blendin se ai nuk ka névojë për élozhé, po nga që në fùnd shtòva se ishte një shàka”, u shpreh moderatorja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...