Ballina Aktualitet Policët e Lali Erit rréthojnë dhe làrgojnë me fòrcë gazetarin e Ora...

Policët e Lali Erit rréthojnë dhe làrgojnë me fòrcë gazetarin e Ora News

Në 76 vjetorin e çlirimit të Tiranës, shtëpitë të cilat janë përdòrur si bàza gjatë lùftës nacíonal çlírímtare, ose po u mérret fryma nga pallatet ose janë shndérrùar në të tilla Televizioni Ora News ka kërkuar dhe qëndrimin e kryebashkiakut për zhdùkjen e historisë, por si gjithnjë gazetarët janë të padéshiruar prej tij.

Kjo ka ndodhur edhe gjatë ditës së sotme me gazetarin Ronaldo Sharka.largojne Archives - Ora News

Gazetari shkoi dy herë për të kryér mísíonin e tij, si në mëngjes herët kur Veliaj u paraqít në bashki, ashtu edhe në mesditë kur Veliaj ishte prézent në cérémoninë e Çlirimit të Tiranës.

Në të dyja herët gazetari është përbàllur me shtýrje me fòrcë dhe rréthim nga polícët dhe trùprojat të cilët mbròjnë kryebashkiakun “e paprékshëm” nga mikrofoni i gazetarit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Kemi të reja! Arbenita dhe Fero i japin fund…(FOTO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dískutuar në showbiz dhe nuk ka pikë dyshími se historia e tyre e dashurisë është një nga...

Elvana uron Pavàrësínë, por ky koment epík i Ermalit na shkríu së qeshuri (FOTO)

Postimet e Elvana Gjatës në rrjetet sociale janë shumë të rralla, teksa prej kohësh ka mùnguar edhe në muzikë. Sigurisht një përjàshtím këngëtarja e ka...

Kur nis emisioni? Sa fëmijë do? A të është shpífur Edi? Arbana i jep përgjigje të gjithëve

Aktualisht Arbana Osmani nuk është prezente në ekran, por po shijon kohën me familjen duke qenë se ka vetëm pak kohë që ka sjellë...

Jemi mësuar ta shohim vetëm te acàruar, Renato Mekolli i jep fund beqarisë kështu

Pak kohë më parë, shéfi i kuzhinës Renato Mekolli i tregoi publikut se dikush ia kishte vjédhur zemrën. Në tetor të vitit që lamë pas,...

Arbana Osmani nuk gjen shpëtim nga kg e tepërta pas shtatzënisë (FOTO)

Arbana Osmani solli në jetë djain e saj të dytë në muajin tetor.  Ajo dhe Eduart Grishaj vendosën që vogëlushin e tyre ta pagézonin...