Ballina Uncategorised Visjani 'tremb' keq Marinën, reagimi i moderatores është epik! (VIDEO)

Visjani ‘tremb’ keq Marinën, reagimi i moderatores është epik! (VIDEO)

Moderatorja Marina Vjollca çdo të shtunë tashmë prej dy sezonesh shfàqet në ekranin e “Tv Klan”, ku e shohim nën moderimin e spéktaklit të humorit “Klanifornia”.

Këtë herë ajo ka qenë duke bërë përgatitjet e fundit përpara se të dalë në skénë dhe si gjithmonë Visjani është aty gati për ta trémbur apo për ta kàpur në éfasi në momentet kur ajo nuk e ka mendjen.

Këtë herë ai ka postuar në instgram një video tejet qesharake.O me rob shpie"/ Visjan Ukcenaj tremb Marina Vjollcën, moderatorja ulet dhe  i del gjoksi fushë: O mortje... – Dosja AL

Ndërsa Marina është duke diskutuar për rradhën e skéçeve, Visjani shfàqet prapa saj dhe e trémb aq shumë saqë ajo kthéhet menjëherë i bërtet dhe bën gati grushtin për ta qëlluar.

“Muhamed Ali Vjollca lëshon një grusht të furishëm fatmirësisht s’kishte víktima. Dhe saga vazhdon. Ky moment është vetëm për mos të na màrrin më sysh”, shkruan Visiani krahas videos, ndërsa njofton për t’i ndjékur mbrëmjen e sotme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Jona Spahiu kàpet mat duke bërë prova në…banjo! (FOTO)

Pas një mungese të gjatë në ekran, Jona Spahiut ju besua drejtimi i spektalit më të ri të humorit “Kosherja”. Përkrah Bes Kallakut ajo ja...

Zbulohet personazhi kryesorë i filmit të ri Ermal Mamaqit, ja kush është (FOTO)

Ermal Mamaqi i vuri vulën suksesit të tij në kinematografi me dy filmat “2 gisht mjaltë” dhe “I Love Tropoja”. Këta filma u mirëpritën nga...

Mori ofertë nga ‘Kosherja’, Olsi Bylyku tregon arsyen përse refuzoi (VIDEO)

“Kosherja” është spektakli më i ri në ekranin e “Abc News”, i cili ka mbledhur disa nga aktorët më të mirë të humorit në...

Edhe një se u mbush! Princi i ‘PërPuthen’ i futet muzikës, është një ‘diss’ (VIDEO)

Shumë personazhe të “Për’Puthen” kanë zgjedhur të shfrytëzojnë në maksimum famën e tyre duke u bërë pjesë e muzikës. I fundit që i është bashkuar...

Ana tregohet e sinqertë: Ja përse u futa në ‘PërPuthen’, do ta përdor…

Ana Lleshi është konkurrentja e parë e përjashtuar nga emisioni “Për’Puthen”, e cila u kthye shumë shpejt në personazhin më të njohur e të...