Ballina Uncategorised Moderatorja e njohur prézanton projéktin e saj të ri: Kam rénë 5kg...

Moderatorja e njohur prézanton projéktin e saj të ri: Kam rénë 5kg nga të qàrat (VIDEO)

Ditën e djeshme u zbùlua surpríza e madhe që Fjoralba Ponari po ju mbànte të fshàhtë fansave të saj prej kohësh.

Moderatorja simpatike do të shfàqet në ekran me një emision dedíkuar térésisht fëmijëve, i cili do të drejtohet i gjithë nga Fjoralba.

“Më thuaj një dëshirë” títullohet emisioni i cili, me sa kuptuam nga videoja e publíkuar do dhùrojë emocíone të fòrta.

Ndërkohe pas publikimit të promos, moderatorja ka zbùluar disa detaje të veçanta për emisionin. Ajo ka treguar se trànsmétimi i tij do të nisë në janar 2021 dhe na ka siguruar se të gjithë do të dérdhim lòt nga emocíonét.

Fjoralba është shpréhur se dhe vetë e ka përjétuar shumë këtë emision gjatë xhírímeve dhe se ka kuptuar disa të vërteta të hídhura.

“Uff aman se kam rénë 5 kilogramë që kur kam filluar xhírimet. Sa më shumë i largoheshim qendrës së kryeqytetit, aq më të thjeshta, të pafàjshme e që të thýenin zemrën ishin dëshirat”, shprehet moderatorja.

Ajo ka treguar se ky program do të jetë ndryshe nga të tjerët, sepse mbí të gjitha është shumë real.

“Ka shumë ndryshime që mùndeni t’i déshmoni dhe ju vetë me të filluar trànsmetímin, por do veçoja mbi të gjitha që është i vërtetë”, ka thënë Fjoralba për ndjékësit.

Ndërkohë kujtojmë se Fjoralba préj vitesh është pjesë e ekranit të “Top Channel”, ku i janë besuar disa nga spéktàklet më të réndésishme si “The Voice”, “Procesi sportiv”, “Ora e Tiranës” dhe e “E diell”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Edi i kërkon një takim 4 minuta Adës, ajo habit me veprimin e saj (VIDEO)

Për'Puthen është një 'Reality Show' dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato...

Aleksi dhe Jurgeni akùzojnë réndë, Argjendi përplàs përtokë….

Situata në studion e programit të dashurisë Për’Puthen vazhdon të jetë e nxéhtë mes konkurrenteve. Takimi parë i kësaj jave ishte ai mes Ritvanës dhe...

Ritvana del në takim me Aleksin dhe i ngatérron emrin, ai i shpreh pëlqim…Alvisës (VIDEO)

Takimi parë i kësaj jave jashtë studios së Për’Puthen ishte mes Aleksit dhe Ritvanës, takim ky shumë i komentuar në studio sidomos për ftohtësinë...

Edi u përplàs me Bashkimin, konkurrentët habísin me veprimin e tyre (VIDEO)

Të premten e kaluar, dy konkurrentët e “Për'Puthen”, Edi dhe Bashkimi janë përfshírë në një konflíkt të madh që për pak degràdoi në përplàsje...

Sùlmohet Olsa Muhameti! Pas kthimit nga Milano aùtorja e PërPuthen e péson kéq (FOTO)

Një incídent i ndodhur mbrëmjen e kaluar në aeroportin e Rinasit, ku aùtorja e programit të dashurisë “Për’Puthen”, Olsa Muhameti ka gjetur të démtuar...
error: Alert: Content is protected !!