Të gjithë po présin me padùrim ditën kur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të bëhen prindër për herë të parë.

Ne mézi po présim të shohim për herë të parë vogëlushen, por më të padùruarit sigurisht janë çifti dhe familjarët e tyre.

Ditën e djeshme, Ledri mori vëmendjen e rrjetit me një postim në Instagram ku tregonte për herë të parë ekon e foshnjes së tij.ledrivula

“Jom ka dés sytë me t’i pa”- ishin fjalët e reperit krahas postimit që na i shkríu zemrat të gjithëve.

Mamaja e Ledrit, Xheraldina Vula, s’ka dùruar gjatë dhe ka ndàrë gjithashtu emocíonet e veçanta teksa prét të bëhet gjyshe për herë të parë.

Me fjalët e ëmbla, ajo i ka shprehur dashurinë mbesës që do të vijë në jetë.Paralajmëroi dasmë pas karantinës, mami i Ledri Vulës përkëdhel publikisht Sara Hoxhën, urimi i ëmbël për nusen: Pashulja ime…. – Dosja AL

“Edhe gjyshja mézi s’prét me te pa❤️❤️❤️”- shkruan Xheraldina e emocíonuar krahas fotos së ekos, të publikuar nga Ledri.

Tre ditë më parë, Ledri dhe Sara orgànizuan një super festë ‘baby shower’ në oborrin e shtëpisë së reperit, ku festuan deri në orët e vona të mbrëmjes pranë miqve e familjarëve të tyre.In Sarah and Ledri 'baby shower', footage from the party at the rapper's houseFoto/ Një super baby shower në shtëpinë e Ledri Vulës - Ora NewsIn Sarah and Ledri 'baby shower', footage from the party at the rapper's houseLedri Vula dhe Sara Hoxha bëjnë "Baby Shower-in" e vajzës, dalin pamje nga super festa (Foto+Video) | BoldNews.al

 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!