Këngëtarja Xhensila Myrtezai është jo vetëm e talentuar, por dhe mjaft tërhéqëse.

Atë e shohim shpesh herë të postojë në rrjetet sociale foto dhe video ku shfàqet gjithnjë në formë perfekte.

Këtë herë ka vendosur të pòzojë nga shtrati me robtishan gjumi ndërsa vendos t’ju thotë miqve të saj “Natën e mirë”.Xhensila Myrtezaj si rrallëherë me të brendshme - Syri Kosova | Lajmi i  fundit

Por ndërsa është veshur me robtishan dhe është bërë gati për të fjetur në të vërtetë ka diçka që nuk shkon në foton e saj dhe që nuk ju ka shpëtuar as fansave.

Këngëtarja shfàqet e lyer në mënyrë perfekte sikur të jetë gati duke dalë dhe jo duke fjetur.

“Pse kështu me makiazh flini ju vipat”, shkruan një prej ndjékësve të saj krahas fotos, duke bërë që të vijojnë komente të ndryshme ku në fakt fansat zbùlojnë se Xhensila ka përdorur filtra dhe nuk ka bërë vërtetë make up.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!