Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të preferuara dhe më të komentuara për publikun shqiptar.

Bes Kallaku ka zbùluar historinë e njohjes me Xhensilën, por askùjt nuk do t’i shkonte ndër mend se si u takuan ata.

Ata na kanë njohur me historinë e tyre të njohjes e cila ka qenë krejt rastësore në zonën e “Zogut të Zi”.Xhensila Myrtezaj e ka gati emrin për djalin e saj, zbulon pse e quajti  vajzën AJKA - REVISTA VIP

Aktori ka zbùluar se takimi mes Besit dhe Xhensilës ndodhi falë deputetit Nard Ndoka.

“Sebepi që sot unë jam i martuar dhe kam familjen time është Nard Ndoka. Ai më nxòri nga shtëpia atë ditë kur takova Xhensilën për herë të parë. Më mori në telefon dhe më tha:

‘Jam në rrugë për në Vlorë, do vish?’. Unë i thash ‘po’ dhe kur zbríta te Zogu i Zi, takova Xhensilën”, ka thënë Besi.Nard Ndoka e akuzoi se 'ka harru shokët', por - Syri | Lajmi i fundit

“Duke mos besuar në dashuri të parë, i futa një gjíro të dytë. U ndàla dhe i thash nënës saj, kush është kjo goca, dhe Xhensila iku që aty, nëna e saj më tha që është Xhensila goca ime”.

Publiku ka shpérthýer në të qeshura kur Besi i premtoi deputetit se në qoftë se do të martohet sërish i ka bòrxh një nuse të cilin do t’ja gjej ai.

Kujtojmë që Xhensila dhe Besi këtë vit u bënë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagézuar me emrin Ajka.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!