Në muajin gusht, moderatorja Xhemi Shehu konfirmoi zërat që qàrkùllonin prej kohësh se ajo s’do të ishte më pjesë e spéktaklit të humorit “Portokalli”.

Drejtimi i këtij të fundit iu besua Eneda Tarifës, ndërsa Xhemi i mbàjti kuríozë ndjékësit e saj për plànet e së ardhmes.

Mirëpo, pak ditë më parë një video e Eni Shehut ku prézantohej emisioni i tij i ri “Nuk është kàrantinë” që do të trànsmetohet në “Abc News” na ngàtërròi të gjithëve.Moderatori i njohur rikthen në ekran Xhemi Shehun pas largimit nga Top Channel

Kjo pasi gjatë videos u vù re prézenca e Xhemi dhe nga kjo menduam se do jetë pjesë e emisionit, por e vërteta qenka ndryshe.

Në fakt Xhemi do jetë thjeshtë e ftùar në këtë emision dhe siç duket, sikùndër tha dhe vetë disa ditë më parë, do qëndrojë pushim për pak kohë.

Megjithatë, mikesha e saj Arbana Osmani ka plane të tjera për moderatoren.

Kjo pasi Arbana u ka premtuar fansave të Xhemit se do të sigurohet që të mos i màrri màlli për të dhe me siguri i referohet dàljes së mikeshës së saj në ekranin e një televizioni.

Për këtë kemi àkte dhe nëse Arbana nuk e mbàn premtimin, ka punë me fansat.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!