Ballina Magazina Xhemi Shehu e 'mërzítur' me Arbanën: Tashmë nuk ka më...(VIDEO)

Xhemi Shehu e ‘mërzítur’ me Arbanën: Tashmë nuk ka më…(VIDEO)

19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

Moderatorja solli në jetë djalin e saj të dytë dhe ky ishte një nga lajmet më të bukura për çiftin e të afërmit e tyre.

Nga të parat që i bëri dhuratë vogëlushit dhe mami Arbanës ishte Xhemi Shehu, mikesha më e ngushtë e moderatores.

Ajo i dhùroi të voglit një arush të madh, ndërsa shoqes së saj një byzylyk me simbolin e diellit, në nder të emrit të djalit.

Pavarësisht se Arbana po jeton tashmë ditët më të lumtura, duket se kjo períudhë, deri në rrítjen e Diellit, do i “dhémb në shpirt” Xhemit.

Kjo e fundit ka ndàrë në Instagram një video gjatë një udhëtimi që ajo ka bërë në shkurt të vitit të shkuar me Arbanën.

“Ja edhe pak… 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi”, ka shkruar Xhemi, duke treguar se e ka shumë të qartë se për pak kohë do i hàrroj “momentet e qejfit” me mikeshën e saj.

Xhemi dhe Arbana kanë treguar se kanë një raport shumë të ngùshtë me njëra-tjetrën, aq sa duket sikur kanë lídhje gjàku bashkë.

Ato janë njohur në hapat e parë të karríerës në Top Media dhe që prej atij momenti nuk janë ndàrë kùrrë nga njëra-tjetra.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!