19 tetori ishte një ditë e bekuar për Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn, sepse ata u njohën me të voglin e tyre, Diell.

Moderatorja solli në jetë djalin e saj të dytë dhe ky ishte një nga lajmet më të bukura për çiftin e të afërmit e tyre.

Nga të parat që i bëri dhuratë vogëlushit dhe mami Arbanës ishte Xhemi Shehu, mikesha më e ngushtë e moderatores.

Ajo i dhùroi të voglit një arush të madh, ndërsa shoqes së saj një byzylyk me simbolin e diellit, në nder të emrit të djalit.

Pavarësisht se Arbana po jeton tashmë ditët më të lumtura, duket se kjo períudhë, deri në rrítjen e Diellit, do i “dhémb në shpirt” Xhemit.

Kjo e fundit ka ndàrë në Instagram një video gjatë një udhëtimi që ajo ka bërë në shkurt të vitit të shkuar me Arbanën.

“Ja edhe pak… 2 vite larg udhëtimit të radhës jemi”, ka shkruar Xhemi, duke treguar se e ka shumë të qartë se për pak kohë do i hàrroj “momentet e qejfit” me mikeshën e saj.

Xhemi dhe Arbana kanë treguar se kanë një raport shumë të ngùshtë me njëra-tjetrën, aq sa duket sikur kanë lídhje gjàku bashkë.

Ato janë njohur në hapat e parë të karríerës në Top Media dhe që prej atij momenti nuk janë ndàrë kùrrë nga njëra-tjetra.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!