Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan ditën e sotme me një djalë.

Regjisori i njohur e dha vetë lajmin e bukur përmes një postimi në rrjete sociale.

Ai publikoi një foto duke mbàjtur të voglin në krahë shoqëruar me mbíshkrímin: “Lindi Dielli”.

Menjëherë vérshuan urimet për vogëlushin, por mes tyre veçonte ai i Xhemi Shehut. “Babi Edi qoftë me jetë të gjatë e të lumtur gjithmonë pranë jush. Ju dua shumë!”, komentoi moderatorja.

Por sigurisht ajo nuk kishte si ta mbýllte thjesht me një urim, sepse ka nxítuar menjëherë për në maternitet për t’i dhénë dhuratën e parë Diellit.

Xhemi ka postuar në Instagram një foto duke pòzuar përkrah një arushi gjígant për t’i uruar mirëseardhjen të voglit të Arbanës dhe Eduartit.

“Me Luken drejt Diellit”, ka shkruar Xhemi.

Duke pasur të gjithë parasysh lídhjen e fortë miqësore që ajo ka me Arbanën, disa nga ndjékësit i kanë uruar “teze Xhemit” jetë të gjatë për “nipin”.

Kujtojmë se Osmani është nënë edhe e një djali tjetër të quajtur Jon, i cili ka ardhur në jetë 5 vite më parë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!