Ballina Showbiz Arbana lindi Diellin! Xhemi Shehu e ka gati dhuratën e parë për...

Arbana lindi Diellin! Xhemi Shehu e ka gati dhuratën e parë për të dhe të birin

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj u bekuan ditën e sotme me një djalë.

Regjisori i njohur e dha vetë lajmin e bukur përmes një postimi në rrjete sociale.

Ai publikoi një foto duke mbàjtur të voglin në krahë shoqëruar me mbíshkrímin: “Lindi Dielli”.

Menjëherë vérshuan urimet për vogëlushin, por mes tyre veçonte ai i Xhemi Shehut. “Babi Edi qoftë me jetë të gjatë e të lumtur gjithmonë pranë jush. Ju dua shumë!”, komentoi moderatorja.

Por sigurisht ajo nuk kishte si ta mbýllte thjesht me një urim, sepse ka nxítuar menjëherë për në maternitet për t’i dhénë dhuratën e parë Diellit.

Xhemi ka postuar në Instagram një foto duke pòzuar përkrah një arushi gjígant për t’i uruar mirëseardhjen të voglit të Arbanës dhe Eduartit.

“Me Luken drejt Diellit”, ka shkruar Xhemi.

Duke pasur të gjithë parasysh lídhjen e fortë miqësore që ajo ka me Arbanën, disa nga ndjékësit i kanë uruar “teze Xhemit” jetë të gjatë për “nipin”.

Kujtojmë se Osmani është nënë edhe e një djali tjetër të quajtur Jon, i cili ka ardhur në jetë 5 vite më parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!