Dy vajzat e njohura të ekranit, moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta, ruajnë prej vitesh një miqësi të fortë me njëra-tjetrën.

Ato kalojnë kohë së bashku edhe jashtë televizionit dhe shpeshherë ndàjnë momente teksa qëndrojnë në shtëpitë e njëra-tjetrës.

Madje, postimet e tyre në Instagram janë pa fíltra fare dhe tregojnë jetën e përditshme të personazheve VIP jashtë ekranit.Xhemi Shehu “tradhton” Arbana Osmanin, bën pushime me Orinda Hutën, “plas” xhelozia mes mikeshave

Orindën jemi mësuar ta shohim tepër delíkate e të kuruar në ekran, por ajo është një vajzë për shtëpi që bën gjithashtu punët “e rénda”.

Në një foto të publikuar nga Xhemi, moderatorja shfàqet pa pikë grími, me flokët topuz teksa rregullon këmbën e karriges.

Në fakt, shkrimi që Xhemi i ka vënë fotos është tepër i gjetur!

“Jo vetëm modë”- shkruan ajo, pasi Orinda “e vërtetoi” se bën më shumë se kaq!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!