Megjithëse prej vitesh është mùnduar ta mbajë sa më làrg syrit të mediave jetën e saj private, moderatorja Xhemi Shehu duket se ka bërë disa lëshíme së fundmi.

Në llogarinë e saj në Instagram, kemi parë herë pas here foto të Xhemit me dy djemtë, të cilët i ngjàsojnë shumë mamasë së tyre.Xhemi Shehu publikon foto me bashkëshortin - Hapur

Madje, moderatorja e cila kùrrë s’ka ndàrë një foto të bashkëshortit të saj, e ka bërë “zemrën gur” së fundmi.

Në një postim në InstaStory, Xhemi ka treguar se e ka kaluar ditën me familjen dhe nga larg ka fotografuar bashkëshortin e saj.

Ai shfàqet duke ecur krah njërit prej djemve të tyre, teksa shijojnë së bashku kohën e familjes.

Partneri i Xhemit quhet Ervis Sula dhe është administrator i një shtypshkronje në Tiranë.

Biznesmeni është shfàqur shumë rrallë përkrah prezantueses në publik, e fotot e të dyve bashkë numërohen me gishtat e të njëjtës dorë.FOTO/Kurioz për bashkëshortin eXhemi Shehut, ja kush është ai - Shqiptarja.com

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!