Ka gjithmonë disa detajistët që i shohin gjërat me një sy tjetër nga ne dhe na lejoni t’ju themi se kemi gjetur rastin típik.

Ditën e djeshme Arbana postoi një foto me djalin e saj Jonin dhe vëmendjen e mori komenti i Xhemit që me nota humori i shkruante: “Moj po vjen dhe Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind”.

Ndërsa komenti i Arbanës ishte ky: “Je gazmore si tip, kot s’thonë”.

Nëse për ju ky koment nuk ka asnjë domethënie, fansat e moderatores nuk mendojnë kështu. Ata e kanë cilësuar si një ‘thùmb’ për Eneda Tarifën. Pse do thoni ju?

Sepse kur ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, këngëtarja e pyetur për Xhemin tha se ajo është “Gazmore”.

Komenti i Arbanës vjen një ditë më vonë, pra të dielën, dhe kaq ka mjaftuar që fansat të bëjnë këtë lídhje.

Se si qëndron e vërteta nuk dimë ta themi, por mùndësia që kjo të jetë një rastësi nuk përjàshtohet, pasi të treja vajzat nuk kanë ndonjë konflíkt, të paktën publik.

Megjithatë, na duhet të présim për të reja të tjera për të mësuar se si qëndron e vërteta, sepse Arbana nuk i është përgjigjur asnjë komentuesi.

Kujtojmë se Eneda u kthýe pas katër vitesh në “Portokalli” si moderatore, pasi Xhemi vendosi të làrgohet.

Nuk dimë ende nëse Xhemin do e shohim në ndonjë projekt të ri televiziv apo jo, por Arbana na ka siguruar se do bëjë të pamùndur që mos të na mùngojë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!