Reperi i njohur shqiptar Stresi, ka qenë i ftuar së fundmi në intervistën 60 sekondëshe të emisionit “Prive”.

Ai ka rréfyer në pak sekonda shumë detaje nga jeta e tij, ku ndër të tjerash ka thënë se nuk e di se sa para ka në bankë.

Që nga vera e kaluar pothuajse ka kaluar mbi një vit nga krísja e marrédhénies midis çiftit shumë të dashur Keisi dhe Stresi.

Ata janë larg njëri-tjetrit që prej një viti por për to nuk kanë réshtur kùrrë së shkruari.

I ftuar në Prive në një intervistë 60 sekonda, Stresi për herë të parë ka rréfyer mbi ndàrjen e tij me Keisin.

Gazetari e pyet se “Keisi, a të la apo e le?” Përgjigja e rreperit ishte: „E lam njoni-tjetrin“.E ndarë prej muajsh nga Stresi, Keisi ka disa fjalë për ish-vjehrrën e saj – Kids' Time

Por gjithashtu kujtojmë që Stresi vazhdimisht ka postuar në instastory foto nga bisedat me videocall që bën me Keisin.

Reperi ka qenë i martuar zyrtarisht me Keisin, por ende nuk e dimë nëse pas ndàrjes ata kanë përfùnduar procedurat e dívorcít mes tyre.

Para 2 vitesh Stresi dhe Keisi zbùluan se ishin martuar e madje flisnin se kishin plane për një dasmë, por gjithçka mbéti në mes pas ndàrjes së paprítur. Prandaj që kjo intervistë e tij sërish na futi në dýshime.E pyesin se a i mungon Stresi, Kejsi përlot të gjithë me përgjigjen – Lajmi.net

Më tej, reperi emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, ka thënë se e ka provuar për herë të parë maríhuanën që nga viti 1999 dhe nuk e ka lénë më.

Përgjatë intervistës, ai e ka quajtur Unikkatilin legjendë, ndonëse u shpreh fillimisht që asnjëri prej reperëve shqiptarë nuk e meriton famën që ka.

I pyetur se çfarë do të ishte nëse jo reper, Stresi përmendi profesionin e politikanit, ndërsa tha se për asnjë arsye nuk do të kalonte në Partinë Socialiste të Shqipërisë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!