Ka ndodhur shpesh që vajza të njohura të showbiz-it shqiptar kanë tërhéqur vëmendjen e këngëtarëve të huaj dhe këta të fundit kanë gjetur rastin të “flírtojnë” në rrjete sociale.

Diçka e tillë i ka ndodhur mbrëmjen e sotme reperes Rina Balaj, të cilës i ka shkruar reperi me famë botërore, Tyga (ish-i i Kylie Jenner).

Ai i ka bërë Rinës një reply me tre emoji flàke në foton e publikuar, mirëpo përgjigja e reperes shqiptare ishte e paprítur!

Rina i ka bërë menjëherë të qartë Tyga-s se i dashuri i saj është shqiptar, pra ai s’kà àspak shànse me të!

Madje, reperja shqiptare i ka dërguar atij një videomesazh (sigurisht me humor), ku partneri i saj Sin Boy shfàqet duke hapur një gropë ku kércénon se do të fùsë Tyga-n!

Epo, meshkujve shqiptarë i vlòn gjàku dhe ky ishte ílustrími më epík i një xhélozie në çift! 

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!