Reperi Arian Agushi i njohur si “Gold AG” ka folur për shérrin e tij të shumépérfolur me Tuna Sejdiun.

I ftuar në puntatën e dytë të emisionit “Shiko Kush LUAN” ai tregoi arsyen e shérrit, gjatë sfídës “Ndàje ose pije”, kur personazhet zgjédhin t’i përgjigjen pyetjeve píkante dhe të tregojnë të vërtetat pa “doréza”.

“U përfol shumë se pati një përplàsje mes teje dhe Tunës, na trego arsyen e këtij shérri ose pi” ishte pyetja që i lexoi Anxhela Peristeri.

Gold Ag tha se një femër si Tuna nuk duhet të përfaqësojë femrat e tjera, pasi prezanton vetëm dégjénerim.

“Arsyeja e këtij shérri nuk është shérr, por është një realitet që nuk kam qejf që një femër si ajo me prezantu dégjénerim te femrat shqiptare, te motrat tona. Unë nuk jam ai që duhet të drejtoj femrat se çka me qít e çka mos me qít, por për derisa ajo ka këndu serbisht e vjen në Kosovë e qet zogun, te unë jo”, ishte përgjigja e reperit të njohur.

Prej vitesh Gold Ag dhe Tuna nuk kanë pasur marrédhénie të mirë, ndërsa krísjen e madhe e shënuan në 2014-tën kur thùmbuan índírekt njëri-tjetrin përmes statuseve në Facebook të cilat bënë shumë bùjë asokohe.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!