Ballina Magazina U lídh me Enin dhe fshíu nga Instagrami, këngëtarja flet për Genc...

U lídh me Enin dhe fshíu nga Instagrami, këngëtarja flet për Genc Prelvukajn

Këngëtarja e njohur Tringa ishte e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku ka folur pa dòrashka për veten e saj, plànet e të ardhmes apo rapòrtet me kolegë të vjetër e të rinj.

Dikur, ajo menàxhohej nga këngëtari Genc Prelvukaj ndàj s’mùnd t’i shpétonte një pyetjeje lídhur me Gencin.

E pyetur si i ka tashmë marrédhéniet me të, Tringa la të kuptohet se ka hatér mbétje nga Genci.Dikur pjesë e labelit të Genc Prelvukajt, këngëtarja seksi rrëfen pse iku! Xhelozia e Eni Koçit shkak i largimit? – Dosja AL

Kjo pasi megjithëse préj kohësh ruanin rapòrte shoqërore, ai e kishte héqur nga Instagram-i kur ishte lídhur me Eni Koçin.

“Ma ka héqur nga Instagram, e kuptoj se tani është lídhur me Enin. Por ne kemi qenë shokë dhe kemi punuar bashkë. Po nejse është jeta e secilit dhe unë ndoshta ja héq kur të gjej burrë”, u shpreh Tringa.

Ndërkohë, as Eni dhe as Genci nuk kanë reàguar énde pas kësaj déklàràte.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!