Trejsi Sejdini sapo rindézi shérrin e famshëm me Encën dhe ngríti një tjetër shérr me Feron.

Jo nga híçi, por në atë që është kthýer në “një vend polémikash” në emisionin “Shiko kush luan”, ku ishte e ftuar mbrëmjen e sotme.

Gjatë emisionit, bukuroshja shqiptare luajti një lojë, ku duhej tu përgjigjej disa pyetjeve, duke i grùshtuar, personazhet publike, fotot e të cilëve i kishte në thés.

Jo, një por 3 herë e grùshtoi ajo këngëtaren për pyetje àspak pozitive, siç ishin: Me cilën nuk do krijoje kùrrë miqësi, kush është zero me bisht dhe kujt do i jepje një shùplakë.

Sakaq, e pyetur rréth vajzës që konsideron më pak séksi se veten, ajo zgjodhi Feron.

Kujtojmë se Trejsi i ka shpàllur “lùftë” Encës që në mars të 2019, pas një deklarate ofénduése që bëri për të teksa ishte e ftuar në emisionin “Why Not” të Roza Latit.Sharje e kapje prej flokësh, 10 sherret më të bujshme të VIP-ave shqiptarë  në 2019-ën

Një nga pyetjet e Rozës drejtuar modeles shqiptare ishte: A je e vírgjër si këngëtarja, Enca Haxhia? Trejsi nuk u mendua shumë por menjëherë nisi të tàllej me peshën e këngëtares.

Asokohe, nuk mùngoi as një kundérpérgjigje nga Enca, e cila ia kthéu kùsurin në studion e “Xing me Ermalin” dhe po ashtu postoi disa Instastory, duke e ofénduar.

Prej kohësh ato kishin rënë në qetësi, por tashmë lùfta ka rinisur dhe le të présim për një përgjigje nga Enca.FERO MBURRET SI MË I MIRI NË SHQIPËRI/ Trejsi Sejdini ka diçka për t'i  thënë, por ai ia la SEEN (FOTO) – AlpeGossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!