Ju kemi thënë se pavàrësisht se ç’ndodh dashuria mes Stresit dhe Keisit do i mbíjetojë të gjithave? Epo, kemi përshtýpjen se diçka e tillë po vërtetohet sërish.

Prej ditësh po flitet për një ndàrje mes tyre, por mbrëmjen e sotme reperi na ka lënë të kuptojmë tjetër gjë.

I ftuar në “Shiko kush luan” Stresit iu kërkua të bënte një foto me Trejsi Sejdinin nga një shtrat i ímprovízuar në studio dhe ta postonte në Instagram.Stresi said they have not been finally separated, Keisi puts an end to any  dilemma | Top-News1.com

E ç’bëri Stresi do thoni ju? Tha “Keis, është vetëm lojë!” Pra, e deshífruar në fjalë të tjera, u shqétësua që Keisi mos ta kéqkuptonte postimin e kësaj fotoje.

Por, prísni se ka më! Ai u pyet gjithashtu edhe për bisedën e fundit me (ish)-partneren e tij, emrin e të cilës e kishte shënuar “E bukura ime”.

Datën se kur kanë biseduar për herë të fundit nuk na e zbùloi, por na tregoi se i kishte dërguar një video nga rruga ku po ecte me makinë, teksa dëgjohej ajo që Stresi e quajti “kënga e saj”, që fliste për màllin.

Ndërkohë, Keisi i kishte dërguar një video-selfie.

Ndonëse, Stresi deklaroi në NIN pak ditë më parë se ata nuk janë bashkë për momentin, zhvillimet e fundit po na bëjnë të dýshojmë.

Kujtojmë se ndër të tjera edhe Keisi deklaroi 3 ditë më parë për “revista who” se ata janë akoma të martuar dhe se mbàn mbiemrin e Stresit.

Vlen të théksojmë se ishte po Keisi ajo që publikoi një screenshot të një videocall pak ditë më parë me një person, që zgjodhi të mos e zbùlonte, por ne të gjithë menduam se bëhet fjalë për reperin.

Nuk mùnd ta themi me siguri se çfarë po ndodh mes tyre, por gjërat duket se po ecin në rrugë të drejtë…

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!