Prej disa javësh në rrjet po bëhet nami nga lajmet se Mozzik dhe Loredana janë rikthýer së bashku, pas kohësh të ndàrë.

Të gjitha detajet të nxjerrin në vetëm një përfundim: ata janë bashkë dhe po e mbajnë të fshehtë! (Lexo këtu)

Madje, hera e fundit që rrjeti u çménd nga fakti që ishin bashkë, ishte vetëm pak ditë më parë dhe makinat e tyre i nxorrën zbùluar!

Loredana dhe Mozzik po udhëtonin me të njëjtën makinë Audi dhe nëse nuk i keni marrë vesh detajet, mund të klikoni këtu.

Dy reperët s’ngùrruan të publikojnë në InstaStory foto e video nga e njëjta makinë dhe duket se nuk e kanë shumë pròblem nëse të gjithë do ta zbùlojnë që tashmë janë bashkë.

Madje, sot Loredana regjistroi sërish një video të makinës Mercedes-Benz të Mozzik dhe fansave kaq iu desh!

Dallohet qartë që kjo është makina e reperit, pasi ai e ka publikuar shumë herë në rrjete sociale dhe dikur e përdornin bashkë.

Epo, duket se kohët e vjetra janë rikthýer dhe Loredana po na e tregon këtë me çdo mënyrë përveç fjalëve!

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!