Reperja nga Prizreni, Doruntina Shala apo siç njihet me emrin artistik, Tayna, vazhdon të jetë shumë e ndjékur në rrjetet sociale.

Tayna është një ndër reperet shqiptare më të komentuara gjithashtu për shkàk të stilit të veçantë të saj.

Artistja, e cila numëron mbi një milion ndjékës në Instagram, nuk héziton të ndàjë me fansat foto e video të ndryshme.

Së fundmi, ajo hapi galerinë dhe postoi në Instastory disa foto që i ka realízuar në vende të ndryshme.

Ajo që tërhòqi vëmendjen ishte fotoja ku shfàqej e veshur me reçípeta në një vend me dëborë.

“Si s’u veshe kurrë o goc, do thoshte fjala e urtë popullore”, ka shkruar reperja, duk i paraprírë në njëfarë mënyre komenteve negàtíve.

Teksa po punon rréth projekteve të reja muzikore, ajo anash nuk po e lë as kujdésin ndàj vetes.

Në disa imazhe të publikuara së fundmi në rrjetet sociale, Tayna shihet teksa ushtron në palestër, e si gjithmonë ka vënë në pah asetet e saj jòshése.

Ajo duket të jetë e veshur me një kostum të gjelbër sportiv, i cili e shfàq akoma më pròvòkuese.

Sido që të jetë, artistja e njohur po kòrrë suksese të mëdha edhe në karrierë, gjersa momentalisht po shijon suksésin e këngës së fundit “Qe Qe”.

Për vetëm një muaj, projekti ka kaluar shífrën e një milion klikimeve në YouTube.TAYNA - QE QE - YouTube

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!