Reperja Tayna, vazhdon të jetë shumë e ndjékur në rrjetet sociale. Bukuroshja që për një kohë të shkurtër ka mblédhur mbi një milion ndjékës në Instagram, ajo me fansat ndàn imazhe e video të ndryshme.

Para pak ditësh Dua Lipa u shfàq si kurrë më parë ‘topléss’ në Instagram dhe gjithë rrjéti u dògj nga fotografitë e saj.

Të njëjtën gjë ka bërë ditën e sotme edhe Tayna, që është frymëzuar nga artistja me famë botërore për të realízuar edhe ajo disa foto super “hot”.dualipa

Reperja ka publikuar në Instagram një foto të saj, në të cilën shihet e zhvéshur në pjesën e sipërme, ndërkohë që mbùlohet me flokët e gjatë dhe me duar.

Duke qenë se ndonjë mùnd ta akùzonte për kopjim, reperja u ka paraprírë të gjitha komenteve dyshùese dhe ka treguar vetë se është frymëzuar nga Dua.

“Dua Lipa më bëri ta bëjë këtë gjë”, ka shkruar Tayna.artonhumolli_photography

Menjëherë pas postimit ajo ka marrë me mijëra komente, pjesa më e madhe nga fansat e saj, të cilët nuk rrinë asnjë sekondë pa shprehur mbështetjen ndaj reperes.

Projekti më i fundit që Tayna ka publikuar është “Qe qe”, i cili rezultoi si një nga hitet më të mira të verës së këtij viti.

Për pak ditë bëhen 2 muaj nga publikimi dhe sot kënga numëron gati 15 milionë klikime në “Youtube”. tayna

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!