Ballina Magazina Tayna 'merr zemër' nga Dua Lipa dhe pòzon 'topléss' (FOTO)

Tayna ‘merr zemër’ nga Dua Lipa dhe pòzon ‘topléss’ (FOTO)

Reperja Tayna, vazhdon të jetë shumë e ndjékur në rrjetet sociale. Bukuroshja që për një kohë të shkurtër ka mblédhur mbi një milion ndjékës në Instagram, ajo me fansat ndàn imazhe e video të ndryshme.

Para pak ditësh Dua Lipa u shfàq si kurrë më parë ‘topléss’ në Instagram dhe gjithë rrjéti u dògj nga fotografitë e saj.

Të njëjtën gjë ka bërë ditën e sotme edhe Tayna, që është frymëzuar nga artistja me famë botërore për të realízuar edhe ajo disa foto super “hot”.dualipa

Reperja ka publikuar në Instagram një foto të saj, në të cilën shihet e zhvéshur në pjesën e sipërme, ndërkohë që mbùlohet me flokët e gjatë dhe me duar.

Duke qenë se ndonjë mùnd ta akùzonte për kopjim, reperja u ka paraprírë të gjitha komenteve dyshùese dhe ka treguar vetë se është frymëzuar nga Dua.

“Dua Lipa më bëri ta bëjë këtë gjë”, ka shkruar Tayna.artonhumolli_photography

Menjëherë pas postimit ajo ka marrë me mijëra komente, pjesa më e madhe nga fansat e saj, të cilët nuk rrinë asnjë sekondë pa shprehur mbështetjen ndaj reperes.

Projekti më i fundit që Tayna ka publikuar është “Qe qe”, i cili rezultoi si një nga hitet më të mira të verës së këtij viti.

Për pak ditë bëhen 2 muaj nga publikimi dhe sot kënga numëron gati 15 milionë klikime në “Youtube”. tayna

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

‘Isha vetë sponsori gjeneral!/ Noizy zbulon shumën marramendëse që investoi për “Alpha Show”!

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Në një intervistë për “Euronews Albania”,...

Festa e Birrës erdhi! Ju njohim me restorantin më të famshëm në Korçë!

Të mërkurën, të enjten dhe të premten keni një mundësi të artë për të kaluar ca ditë të bukura verore, me shërbim cilësor dhe...

Pas përfundimit të ‘Alpha Show’, Noizy ka diçka për të thënë për artistët pjesëmarrës! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Gjéndet ‘fajtori’ që ndérpréu enérgjinë eléktrike në koncertin e Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim eléktrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Performanca mjaft të mira dhuruan në...

Ja sa persona ishin mbrëmë në “Alpha Show” të Noizy-t! (FOTO)

Koncerti “Alpha Show” i Noizy-t ishte padiskutim elektrizues nga performancat e artistëve të njohur shqiptar por edhe të huaj. Reperi Stresi gjithashtu u ngjít në...
error: Alert: Content is protected !!