Arréstimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndarja nga Keisi, janë dy nga ngjàrjet më të bùjshme që lídhen me emrin e tij.

Ndàrja e paprítur nga partnerja është një nga temat që është dískutuar më gjatë dhe ai ka vendosur që të flasë sot e të mos dískutojë më në lídhje me të.

I ftuar në emisionin “NIN” në “Klan Kosova”, reperi ka treguar gjithçka që nga momenti kur u arréstua dhe u kap në hotel me një femër tjetër e deri tek koha kur ai dhe Keisi ndànë rrugët.Stresi tregon më në fund arsyen e ndarjes nga Keisi - Gazeta Fjala

Stresi tha se vajza që u kàp me të në hotel ka qenë e ínfíltruar nga polícia, për të marrë ínformacíone në lídhje me lëvízjet e reperit.

Ai shtoi se emri i saj nuk është përmendur fare as në gjýq dhe se kjo ka qenë disi e çudítshme.

Stresi tha se kéqkuptimet me Keisin nisën pas daljes së tij nga bùrgu dhe për shkàk se të tjerët ja tregonin asaj historitë ndryshe. Keisi nuk heq dorë nga Stresi! Dy muaj pas ndarjes publikon detajin  mallëngjyes (Foto) – Dosja AL

“Jemi ribashkuar pas bùrgut. Ajo ka ndénjur aty ‘non-stop’ më ka prítur, nuk është e lehtë të vish nga ana tjetër e botës e të présësh. Pasi dola u rikuperova shumë shpejt. Ka qenë nata kur erdha në Prishtinë në një emision, aty ndodhi një kéqkuptim i madh. Kemi shkuar në hotel 30 djem dhe unë i mbaj mend gjërat shumë mirë. Unë nuk mund të ndaloja dikë të merrte shoqen e tij dhe këtu ndodhi një kéqkuptim i madh. Asaj i kanë thënë unë kam qenë ndryshe dhe si duket me zòr ka prít, mori avionin dhe iku”, u shpreh Stresi.

“Aktualisht nuk jam me të. Ajo është shumë e shtrenjtë për mua përderisa ka mbiemrin tim akoma. Për një rikthím nuk mund të flas. Unë po ec para, se është diçka o vjen, o s’vjen. Unë jam shumë mirë aktualisht”, tha reperi, duke shtuar se nuk do flasë më për Keisin, sepse ajo ka jetën e saj dhe nuk preferon ta bëjë objekt bisede.

Stresi u shpréh se Keisi u nxítua të bënte një deklaratë në lídhje me të dhe që nuk i shkonte fare, sepse të dy kanë kaluar shumë kohë bashkë.  Ai tregoi se vazhdon ta ketë ëndërr që të ketë një fëmijë, pavarësisht nëse do jetë apo jo në lídhje me nënën e fëmijës.Stresi e cilësoi të shtrenjtë se mban mbiemrin e tij, Keisi ia plas në  fytyrë: Ja cila është më e bukura (FOTO) – FaxWeb

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!