Stresi dhe Keisi janë një nga çiftet më të komentuara të showbizit shqiptar dhe shpeshherë lëvízjet apo postimet e tyre në rrjetet sociale kthéhen në lajme.

Mirëpo, jo në pak raste është vërtetuar se rrjetet sociale nuk janë një tregues i asaj çka ndodh në realitet dhe kështu ka ndodhur së fundmi me Keisin dhe Stresin.

Shkàk që ata të pùshtonin sërish kryetitujt e mediave rozë u bë një intervistë e reperit për NIN, ku ai foli rréth marrédhénies së tyre.Stresi tregon më në fund arsyen e ndarjes nga Keisi - Gazeta Fjala

Stresi tregoi se keqkuptimet me Keisin nisën pas daljes së tij nga burgu dhe për shkak se të tjerët ja tregonin asaj historitë ndryshe.

Mirëpo, ndér të tjera, teksa konfirmoi ndàrjen prej saj, ai u shpréh se Keisi mbàn ende mbiemrin e tij.

Aktualisht nuk jam me të. Ajo është shumë e shtrénjtë për mua përderisa ka mbiemrin tim akòma. Për një rikthim nuk mund të flas. Unë po ec para, se është diçka o vjen, o s’vjen.Keisi i kundërpërgjigjet Stresit që tha se ajo ende mban mbiemrin e tij?

Ajo që ngatérroi disa media është pikërisht një Instastory e postuar nga Keisi ku shihej karta e saj e punës e vëmendjen e mori fakti se aty shkruhej mbiemri i saj “Bezhani” dhe jo ai i Stresit.

Kjo u intérprétua si kundérpérgjigje ndàj deklàratës së Stresit, mirëpo pakkush e vuri re se Keisi e kishte postuar foton para se të trànsmetohej emisioni.

Rreth kësaj çështjeje ka reàguar edhe ajo vetë, duke shkruar për “revistawho” se nuk është kundérpérgjigjur pasi fotoja ishte postuar më herët se intervista.Vijon drama mes çiftit, Keisi i përgjigjet Stresit duke i kujtuar tradhtinë  - Abc News

Nuk ju kundérpérgjigja, foton e kisha hédhur përpara se te dilte intervista e tij. E hòdha atë foto sepse kishin pérdorur foton qe kam ber per @revistawho aktualisht. Dhe ndàj e konsiderova foton me te bukur sepse ishte e ber profesionalisht prej jush.

Pra, Keisi mbàn endé mbiemrin e Stresit. Se çfarë do ndodhë më tej mbétet për tu parë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!