Stresi është bërë pak nòstalgjik ditën e sotme pasi ka ndarë në Instagram një foto të vjetër në rrugët e lagjes.

Mirëpo, nëse menduat se edhe kjo i përket kohës kur ai sillej me ‘nàçut’, na falni por këtë herë po ju zhgénjejmë…për mirë.

Reperi i dashur ka rikujtuar sot kohët kur ngàcmonte Keisin, pikërisht në lagjen e tyre, duke shkuar shumë kohë pas, pikërisht në fillesat e lídhjes.

Koha kur ngàcmoja Keisin, në lagje!- ka shkruar reperi me nota humori.

Kujtojmë se javën që lamë pas teksa ishte i ftuar në “Shiko kush luan” Stresit iu kërkua të bënte një foto me Trejsi Sejdinin nga një shtrat i ímprovízuar në studio dhe ta postonte në Instagram.

E ç’bëri Stresi do thoni ju? Tha “Keis, është vetëm lojë!” Pra, e dëshífruar në fjalë të tjera, u shqétësua që Keisi mos ta kéqkuptonte postimin e kësaj fotoje.

Por, prísni se ka më! Ai u pyet gjithashtu edhe për bisedën e fundit me (ish)-partneren e tij, emrin e të cilës e kishte shënuar “E bukura ime”.Stresi tregon më në fund arsyen e ndarjes nga Keisi - Gazeta Fjala

Datën se kur kanë biseduar për herë të fundit nuk na e zbùloi, por na tregoi se i kishte dërguar një video nga rruga ku po ecte me makinë, teksa dëgjohej ajo që Stresi e quajti “kënga e saj”, që fliste për mallin.

Ndërkohë, Keisi i kishte dërguar një video-selfie.

Për t’i vénë kapakun këtij muhabeti, Stresi u përgjigj troç gjatë intervistës së afterparty-t ku iu drejtuan disa pyetje píkante.

Reperi s’mund t’i shpëtonte pyetjes “A je single apo në një lídhje”, të cilës gjejeni pak si iu përgjigj?

“Momentalisht në lídhje”- tha reperi duke na shùar njëherë e mirë kuríozítetín të gjithëve.

Ndonëse, Stresi deklaroi në NIN pak ditë më parë se ata nuk janë bashkë për momentin, zhvillimet e fundit po na bëjnë të dýshojmë.Keisi i kundërpërgjigjet Stresit që tha se ajo ende mban mbiemrin e tij?

Kujtojmë se ndër të tjera edhe Keisi deklaroi 3 ditë më parë për “revista who” se ata janë akoma të martuar dhe se mbàn mbiemrin e Stresit.

Vlen të théksojmë se ishte po Keisi ajo që publikoi një screenshot të një videocall pak ditë më parë me një person, që zgjodhi të mos e zbùlonte, por ne të gjithë menduam se bëhet fjalë për reperin.

Nuk mùnd ta themi me siguri se çfarë po ndodh mes tyre, por gjërat duket se po ecin në rrugë të drejtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!