Arréstimi i Stresit në tetor të 2018-tës dhe më pas ndàrja nga Keisi, janë dy nga ngjàrjet më të bùjshme që lídhen me emrin e tij. Ndàrja e paprítur nga partnerja është një nga temat që është diskutuar më gjatë dhe ai vendosi që të flasë e të mos diskutojë më në lídhje me të.

I ftuar në emisionin “NIN” në “Klan Kosova”, reperi ka treguar gjithçka që nga momenti kur u arréstua dhe u kàp në hotel me një femër tjetër e deri tek koha kur ai dhe Keisi ndànë rrugët.

Stresi tha se vajza që u kàp me të në hotel ka qenë e ínfíltruar nga polícia, për të marrë ínformacíone në lídhje me lëvizjet e reperit. Ai shtoi se emri i saj nuk është përmendur fare as në gjýq dhe se kjo ka qenë disi e çudítshme.Më në fund rrëfeu gjithçka! Stresi tregon si u nda nga Keisi: Ndodhi një...  - Gossip

Stresi tha se kéqkuptimet me Keisin nisën pas dàljes së tij nga bùrgu dhe për shkàk se të tjerët ja tregonin asaj historitë ndryshe.

“Jemi ribashkuar pas bùrgut. Ajo ka ndénjur aty non stòp më ka prítur, nuk është e lehtë të vish nga ana tjetër e botës e të présësh. Pasi dola u rikuperova shumë shpejt. Ka qenë nata kur erdha në Prishtinë në një emision, aty ndodhi një kéqkuptim i madh. Kemi shkuar në hotel 30 djem dhe unë i mbaj mend gjërat shumë mirë. Unë nuk mund të ndàloja dikë të merrte shoqen e tij dhe këtu ndodhi një kéqkuptim i madh. Asaj i kanë thënë unë kam qenë ndryshe dhe si duket me zòr ka prit, mori avionin dhe iku”, u shpreh Stresi.

“Aktualisht nuk jam me të. Ajo është shumë e shtrénjtë për mua përderisa ka mbiemrin tim akoma. Për një ríkthím nuk mund të flas. Unë po ec para, se është diçka o vjen, o s’vjen. Unë jam shumë mirë aktualisht”, tha reperi, duke shtuar se nuk do flasë më për Keisin, sepse ajo ka jetën e saj dhe nuk preferon ta bëjë objekt bisede.

Stresi u shpréh se Keisi u nxítua të bënte një deklaratë në lídhje me të dhe që nuk i shkonte fare, sepse të dy kanë kaluar shumë kohë bashkë. Ai tregoi se vazhdon ta ketë ëndërr që të ketë një fëmijë, pavàrësisht nëse do jetë apo jo në lídhje me nënën e fëmijës.

Pas deklàratave të tij në emision, Keisi reàgoi duke treguar kartën e punës ku kishte mbiemrin e vajzërisë dhe duket se i pëlqen më shumë se Lushaj. “Karta më e bukur në kompani”, shkruan ajo.

Ky mund të jetë një thùmbim i hapur për reperin por mbétet për tu parë nëse do ketë rikthím mes tyre apo Keisi do e ndryshojë mbiemrin edhe në letrat e tjera.Keisi i kundërpërgjigjet Stresit që tha se ajo ende mban mbiemrin e tij?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!