Pak kohë më parë, Stresi zbùloi se ishte inféktuar me Covid-19 nëpérmjet një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Reperi tërhòqi vëmendjen e të gjithëve, pasi gjatë periudhës që duhet të ishte i izòluar, ai u shfàq duke festuar me shokë e miq.

Por, i ftuar ditën e djeshme tek emisioni “Nin”, reperi ka treguar se e publikoi foton pas një loje me miqtë dhe më pas e fshiu, por ishte tepër vonë, sepse lajmi ishte përhàpur.stresi (1)

“I pari që ma ka telefonuar pas postimit ka qenë Ledri Vula që më ka thënë është e vërtetë apo jo. I thashë s’është e vërtetë. Ata që kishin qenë një natë më parë më pyesnin a është e vërtetë. Por ka qenë një lajm fàls”,- u shpreh Stresi.

Ai foli edhe për raportet me Ledri Vulën.

“Marrédhéniet tona nuk kanë qenë kùrrë të këqíja. Híenat e kanë bërë lojën të tillë. Unë me Ledrin që nga fillimi e deri më sot kemi pasur marrédhénie të mirë pavàrësisht kéqkuptimeve, fjalëve.stresi (5)

“Nuk është se s’kemi fol, kemi folur non stop, as ne vetë nuk e kemi kuptuar si ndodhi ajo mënyra e shkëpùtjes”.

“Nuk ka lidhje me Babastras, sepse unë që nga fillimi e kam mbéshtetur Ledrin, sepse kam thënë që në fillim se ai është më burri në Babastars”,- tha Stresi.

I pyetur për Getoar Selimin, reperi tha se ka marrédhénie të mira edhe më të.AMBASADOR I HORRAVE”/ Njihuni me “personazhet” që ka marr STRESI në “mbrojtje”. Nga Vis Martinaj tek… – AlpeGossip

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!