Tayna është padiskutim një prej repereve më të mira shqiptare dhe shumë e dashur nga publiku.

Ajo është komentuar shumë në faqet rozë për jetën private, por edhe për karrierën profesionale. Artistja, e cila numëron mbi 1.5 milion ndjékës në Instagram, nuk hezíton të ndàjë me fansat imazhe e video të ndryshme.

Së fùndmi na ka treguar që ka bërë disa ditë pushimi në SHBA dhe Turqi, ndërsa tashmë është rikthýer për t’iu përkushtuar punës.Gota News | Tayna e fiksuar pas rreperëve të huaj, pas 50 Cent në koncertin e një tjetër rreperi

Pikërisht kjo punë e palòdhshme, talenti dhe vetëbesimi e kanë bërë Taynën kaq të suksésshme në vendin tonë dhe jo vetëm.

Përveç postimeve profésionale, Tayna shpërndàn edhe mesazhe ínspíruese për ndjékësit e saj të shumtë, ndërsa së fùndmi ka treguar një detaj që askùsh nuk mund t’ia héqë dhe bëhet fjalë për buzëqeshjen.

Këngëtarja e suksésshme ka publikuar një foto duke qeshur dhe bashkëngjítur saj shkruan:

“Diçka që kërkush n’botë s’ma héq dot”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!