Soni Malaj është ndër figurat publike më hérmétike në showbiz-in shqiptar, duke vendosur një mur të madh mes jetës publike dhe asaj personale.

Ndonëse vajza e asaj, Ana, është 8 vjeçe fotografitë që këngëtarja ndàn me të voglën në rrjetet sociale janë shumë, por shumë fare të rralla.

Pas shumë kohësh, Soni ka publikuar pasditen e sotme një foto me Anën në Instagram, ku ndonëse ka preferuar mos ta ndàjë me ndjékësit profilin e të voglës, vihet re se ajo është rritur goxha.

“Dashuri pa kushte!”- ka shkruar mbi foto Soni.

Këngëtarja ka treguar në intervista të ndryshme se fakti që ajo nuk publikon foto të Anës lídhet ndër të tjera me dy arsye:

Ana ka dy nënshtetësi, italiane dhe shqiptare dhe për sytë e tyre unë jam shumë e famshme. Ata nuk e shohin me sy të mirë publikimin e fëmijëve. Kanë lígje të forta në këtë aspekt. Por edhe Mirko e ka me merak dhe unë respektoj edhe dëshirën e tij.- tregonte ajo dy vite më parë në një intervistë për “Rudina”.

Kujtojmë se Soni Malaj ka disa vite që po shijon romancën e saj me Klevin, një djalë i panjohur për publikun, me të cilin po ashtu poston shumë pak foto.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!