Ballina Magazina Soni Malaj festoi ditëindjen, ndàn me ne pamjet nga festa (FOTO)

Soni Malaj festoi ditëindjen, ndàn me ne pamjet nga festa (FOTO)

Disa ditë më parë, këngëtarja Soni Malaj festoi 39-vjetorin e saj të lindjes dhe mori qíndra urime specíale nga miq e të afërm.

Soni rréfeu se këtë vit nuk kishte menduar të festonte për shkàk të pandémisë, por miqtë e saj e surprízuan me një super festë duke e lënë të habítur këngëtaren.soni_malaj

“Jemi në kohë pandémie dhe nuk e kisha menduar që mùnd të festoja ditëlindjen, por falënderoj miqtë e mi që më orgànizuan diçka të vogël, por me shumë dashuri”- ka shkruar Soni krahas disa fotove nga festa e ditëlindjes.

Mirëpo, këto nuk janë pamjet e vetme nga ditëlindja e saj! soni_malaj

Pak më parë Soni ka ndàrë një video të ditëlindjes së saj të përmblédhur, me momentet më të bukura krah personave të zemrës.

Vëmendjen na e tërhòqën momentet e Sonit krah partnerit, për të cilin mùndohet të tregohet sa më dískrete.

Për më tepër, shikoni videon:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!