Disa ditë më parë, këngëtarja Soni Malaj festoi 39-vjetorin e saj të lindjes dhe mori qíndra urime specíale nga miq e të afërm.

Soni rréfeu se këtë vit nuk kishte menduar të festonte për shkàk të pandémisë, por miqtë e saj e surprízuan me një super festë duke e lënë të habítur këngëtaren.soni_malaj

“Jemi në kohë pandémie dhe nuk e kisha menduar që mùnd të festoja ditëlindjen, por falënderoj miqtë e mi që më orgànizuan diçka të vogël, por me shumë dashuri”- ka shkruar Soni krahas disa fotove nga festa e ditëlindjes.

Mirëpo, këto nuk janë pamjet e vetme nga ditëlindja e saj! soni_malaj

Pak më parë Soni ka ndàrë një video të ditëlindjes së saj të përmblédhur, me momentet më të bukura krah personave të zemrës.

Vëmendjen na e tërhòqën momentet e Sonit krah partnerit, për të cilin mùndohet të tregohet sa më dískrete.

Për më tepër, shikoni videon:

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!