Këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi, nuk është aktive në muzikë prej një viti. Projekti i fundit muzikor që ajo ka publikuar është ai në bashkëpunim me Brunon me titull “Jetën tënde”.

Po ashtu është vënë re edhe mùngesa e saj në rrjete sociale, por pak kësaj fshíhet një arsye shumë e fòrtë. Shkurte është në prítje të fëmijës së parë, që shumë shpejt prítet ta sjellë në jetë.

Burime pranë “Prive.al” kanë bërë të ditur se këngëtarja është në 10-javëshin e fùndit të shtatzënisë dhe pritet të bëhet nënë e një djali.shkurtegashi_

Po të njëjtat burime kanë treguar se kjo ka qenë dëshirë e këngëtares për ta mbàjtur të fshéhtë këtë lajm dhe pritet ta ndàjë pak ditë më vonë me disa fotografi që do publikojë në rrjete sociale.

Shkurte Gashi është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private, ndaj présim që më vonë ajo të zbùlojë detaje të tjera rreth këtyre zhvillimeve të fundit.

Kujtojmë se një nga projektet e saj më të njohur është “Tu Luta”, të cilin e realízoi në bashkëpunim me Flori Mumajesin.shkurtegashi_

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!