Pak ditë më parë Sara dhe Ledri festuan ardhjen në jetë të vogëlushes së tyre në ‘baby shower-in’ e òrganízuar në oborrin e shtëpisë së tyre.

Së fundmi Hoxha ka vendosur t’i ndàjë me të gjithë ndjékësit momentet më të bukura pranë miqve të zemrës dhe familjarëve.

“Faleminderit për dashurinë dhe suportin tuaj e që festuat bashkë me ne ditën tonë specíale. Faleminderit për çdo dhuratë. 04.10.2020”, ka shkruar Sara krah postimit në ‘Instagram’.

Në ‘Instastory’ ajo ka ndarë gjithashtu një shënim të Kidës për dyshen.

“Repere si babi, e bukur si mami”, ka shkruar Kida në një prej pelenave me të cilat vajzat kanë òrganízuar lojëra të ndryshme.

Kujtojmë se në pràg të momentit të ëmbël në jetën e tyre, Sara dhe Ledri vendosën të udhëtojnë jashtë vendit duke e sjellë kështu në jetë vogëlushen larg Shqipërisë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!