Prej muajsh Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë vendosur në qendër të mediave pas lajmit se do bëhen prindër për herë të parë.

Sara nuk është treguar àspak e kùrsyer në këtë periudhë të veçantë duke ndàrë me ndjékësit e saj në rrjetet sociale detaje nga shtatzënia, që nga këshillat te problemet shëndetësore dhe te fotot e bukur që nuk i kursen.Ledri Vula dhe Sara Hoxha bëjnë "Baby Shower-in" e vajzës, dalin pamje nga  super festa (Foto+Video) | BoldNews.al

Ah, po! Edhe momente ‘funny’, si ky i fundit për shembull…

Sara ka postuar një foto në Instastory, ku shihet teksa po ha rrush, mirëpo po mbàn tasin mbi barkun e rrumbullakosur:

Ja një nga gjërat që do më mùngojë pas shtatzënisë,- ka shkruar ajo me humor.

Disa ditë më parë, çifti më IN i showbizit realízoi një super baby shower, me të ftuar figura publike, njëherazi dhe miq të tyre, duke festuar deri vonë me këngë e valle.

Ndërkohë, këtë javë reperi ka ndàrë në Instagram një foto të ekos, duke na paràlàjmëruar për një këngë dedikuar vajzës së tij që do publikohet më 10 tetor.ledrivula

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!