Si fillim kjo është një histori e bukur e raportit nuse-vjehërr. Pas publikimit të raporteve të shkëlqyera mes Elita Rudit dhe mamasë së Gjikos, tashmë është radha e Sara Hoxhës për të treguar një gjë të tillë

Kjo e fundit do ta bëjë reperin Ledri Vula baba për herë të parë dhe çifti po pret me padùrim që e vogla e tyre të vijë në jetë.

Për të festuar prítjen e ëmbël, Sara dhe partneri i saj òrganízuan një ‘baby shower’ në kopshtin e shtëpisë së Ledrit, ku festuan deri në orët e vona të mbrëmjes.

Të pranishëm në festën e madhe ishin si familjarë, ashtu edhe miq të afërt të dyshes (njëkohësisht emra të njohur të showbiz-it).

Cfarë u vù re edhe njëherë gjatë festës ishte marrédhénia perfekte e Sarës me vjehrrën e saj, Xheraldinën.

Mamaja e Ledrit ka treguar se e do partneren e djalit si të ishte vajza e saj. Paralajmëroi dasmë pas karantinës, mami i Ledri Vulës përkëdhel publikisht  Sara Hoxhën, urimi i ëmbël për nusen: Pashulja ime…. – Dosja ALMadje, kjo e fundit ka gjetur edhe një nofkë për ta thírrur me përkédhéli vjehrrën e saj.

“Pashule, më e mira”- shkruan Sara krahas pozës së tyre duke zbùluar kështu si e thérret mamanë e Ledrit.

E ku ka më bukur?

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!