Sara Hoxha ka orgànizuar në oborrin e shtëpisë së Ledri Vulës një super ‘baby-shower’ për të vogëln e tyre, që do të vijë shumë shpejt në jetë.

Në festën e madhe nuk kanë mùnguar mikeshat e famshme të Sarës, si Kida, Dhurata Dora, Ariana Fejzullahu etj.

Këto të fundit kanë ndàrë në rrjete sociale imazhe dhe video të shumta nga ‘baby-shower’-i, për të cilin Sara duket se është kujdésur në detaje.

I gjithë oborri i shtëpisë është dékoruar me ngjyrat e tokës dhe bíen në sy disa tullumbace të bardha.

Sara shihet se ka veshur edhe vetë një fustan me po të njëjtën ngjyrë si dekori, ku sigurisht bie në sy barku i rrumbullakosur.

Në festë nuk kishte si të mùngonte edhe nëna e Ledrit, Xheraldina, e cila e ka shijuar në maksímum atmosferën duke déshmuar se do të jetë një gjyshe shumë “cool”.

Ledri dhe Sara ju kanë lënë të ftuarve edhe një tabelë me data, për të gjetur se kur mùndet të vijë në jetë e vogla.iconstyle_al

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!