Sot, dy gazetarët e njohur Rudina Xhunga dhe Dritan Hila festojnë 10-vjetorin e tyre.

Ndryshe nga ç’jemi mësuar të shohim zakonisht nga çiftet, të cilët përkédhelin njëri-tjetrin me urime romantike, urimi i Rudinës dhe Dritanit ka qenë shumë më ndryshe.

Ata ndanë me ndjékësit në rrjete sociale foto krah njëri-tjetrit, ndërsa urimi i Hilës na tërhòqi vëmendjen.

https://www.facebook.com/dritan.hila.58/posts/3359912400899867

“10 vite bashkë. E fòrtë dole”- ka shkruar gazetari, si një komplíment për bashkëshorten e tij.

Këtë e ka treguar edhe vetë Rudina në një postim në InstaStory, duke treguar me humor ç’i kishte thënë bashkëshorti:

“E fòrtë dole”- kështu ma uroi Dritan Hila përvjétorin e martesës”- shkruan gazetarja krahas një fotoje të çiftit me të bijën, Alana.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!