Çifti simpatik Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku kanë qenë tema kryesore e këtyre ditëve në mediat rozë.

Udhëtimi për në Cappadocia që rezultoi një nga udhëtimet si në ëndrra për moderatoren sepse ajo në këtë vënd magjík mori gjithashtu surprízën magjíke nga Marku, propòzimin për martesë.

Duke qenë se Rudina ruan me fanàtizëm çdo moment të saj edhe këtë udhëtim të mrekullueshëm ajo e ka regjistruar që nga momenti i parë i nisjes nga Tirana dhe deri në rikthím.

Ajo ndàn me anë të një video në YouTube të gjithë magjínë që ka përjétuar në këtë udhëtim.

Rudina Dembacaj është e dashuruar kokë e këmbë me ish-deputetin Mark Frroku dhe këtë e tregon shpesh herë në postimet e saj në Instagram. Së fundmi, ka publikuar video teksa partneri i saj ‘e djég’ duke kércyer me këmbë popullore së bashku me motrën e saj.

Në pamjet e publikuara, duket se ish-deputeti është shumë i lumtur dhe e shijon në maksímum muzikën. Kujtojmë se para disa ditësh, gjatë një ‘arràtísjeje’ romantike larg vendit, Marku i ka propòzuar për martesë Rudinës.Rudina Dembacaj rrëfen detaje nga propozimi që i bëri Mark Frroku, tregon si e kishte 'rastësisht' me vete fustanin 'e nuses' dhe fotografin

Gjithçka ka ndodhur në Cappadocia të Turqisë, ku gjithçka ka qenë e përgatitur nga Marku, i cili e ka surprízuar edhe këtë herë partneren.

“I kishe menduar të gjjtha, çdo moment, çdo detaj dhe ja dole mbanë, të më surprízoje dhe të mē bëje kaq të lumtur sërish… As në ëndrrat më të bukura nuk e kisha imagjinuar kaq perfekt këtë moment. Faleminderit Zotit që të krýqëzoi në jetën time! Të dua shumë. Ps. I thashë PO!”, shkroi Dembacaj në fotografitë e saj.

Rudina dha një lajm të ëmbël, teksa u shpreh se në planet e tyre është një fëmijë. Megjithatë, ajo shtòi se kjo nuk është koha e duhur.

“Kam në plan një fëmijë tjetër, po, a e kam në plan tani? Jo. Ne kemi shumë angazhime, nuk është momenti për të menduar për bebe të vogël, unë kam spéktaklin, kemi shumë angazhime. Mendoj që Viktorja është ende e vogël, të rritet edhe pak”, tha ajo.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!