Aktorja Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet sociale. Shpesh herë ajo poston foto nga jeta personale, me bashkëshortin e saj, Mark Frroku.

Pak javë më parë ajo ndàu me fansat në instagram propòzimin romantik në Cappadocia të Turqisë së bashku me émocíonet që përjétoi.

Aktoren e shohim gjithmonë aktive teksa shpërndàn foto dhe video me partnerin dhe shpesh herë bíe pre e komenteve si pozitive, por edhe negative.

Së fùndmi, Rudina ka ndàrë dy foto teksa shihet pranë Markut. Në njërën prej tyre ata kërcejnë mjaft të lumtur.

Në komentet e shumta të ndjékësve, që shpesh herë aktorja u përgjigjet, i ka shkruar se sot Marku është i saj, por nesër mùnd të jetë i dikujt tjetër.

Një komenti të tillë, Rudina nuk ia kùrsyer një replíkë, teksa lë të kuptohet që e réndésishme për të është e tashmja.

“E dashur, siç ishe ti e dikujt tjetër deri dje dhe tani je e Markut, nesër dhe ai që është i joti mund të jetë i dikujt tjetër”, është komenti ndjékëses.

“Po patjetër, ça fati të kemi! Për momentin jemi aq mirë sa preke me dorë”, i është përgjigjur Rudina.

Rudina dhe Marku e bënë publike lídhjen e tyre në fillim të këtij viti dhe që préj atij momenti vazhdojnë të jetë në qendër të vëmendjes.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!