Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj prej kohësh ka bërë publike lídhjen e saj me ish-deputetin Mark Frroku.

Rudina Dembacaj, ka publikuar një video nga udhëtimi me partnerin e saj, Mark Frroku, në Turqi.Rudina Dembacaj rrëfen detaje nga propozimi që i bëri Mark Frroku, tregon si e kishte 'rastësisht' me vete fustanin 'e nuses' dhe fotografin

Në videon që detajon udhëtimin disa ditor, Rudina, gjatë një darke romantike, dëgjohet kur thotë “o Mark Frroku, ta héngsha buzën”.

Përgjigja e Frrokut për këtë është “do i postosh këto gjëra, ke lujt mendsh!”.

Në fakt Rudina e ka publikuar videon dhe mund ta ndíqni më poshtë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!