Ballina Magazina Ronela Hajati ndàlohet nga polícia gjatë intervistës 'LIVE' (VIDEO)

Ronela Hajati ndàlohet nga polícia gjatë intervistës ‘LIVE’ (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftùar në emisionin “Syri kéq” në Syri TV.

Ajo tregoi gjatë intervistës se e ëma nuk i ka folur për 6 muaj, për shkàk të perfòrmàncës së saj në ‘Kënga Magjíke’.

Gjithashtu, ajo tha se pas 10 vitesh e sheh veten me familje, drejtoreshë ose dhe avokate.

“Mùnd ta shoh veten në gjithçka, por vetëm të kem shëndet në radhë të parë.”- u shpreh Ronela.

Ndërsa, fliste duke i dhënë makinës me moderatorin Kelvin Kadilli, Ronela u ndàlua nga polícia e shtetit.

Ajo dëgjohet teksa i thotë polícisë “A mùnd ta mbàroj këtë intervistën se jemi LIVE, do íki dírekt”. Ndërsa Kelvi i thotë me shàka “bëji të fala nga “Syri i kéq”.

Për më tepër, ndíqni videon:

Ronela ndalohet nga policia ne transmetim LIVE. Për intervistën e plotë klikoni linkun: https://youtu.be/dj7oUGGAOjg

Ronela ndalohet nga policia ne transmetim LIVE.Për intervistën e plotë klikoni linkun: https://youtu.be/dj7oUGGAOjg…#SyriTv #SyriKeq #RonelaHajati

Posted by Syri Tv on Wednesday, October 21, 2020

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

A do jetë Stresi pjesë e koncertit të Noizyt? Ja ku e keni përgjigjen përfundimtare! (VIDEO)

“Alpha Show” do të jetë koncerti madhështor i Noizy-t! Shumë artistë shqiptarë e të huaj do të performojnë në skenën gjigante. Por a do të...

Ritem veror dhe tekst bànal, kjo është kënga e Era Istrefit dhe Mozzik që u anullua! (VIDEO)

Të gjithë po prisnim të dëgjonim për herë të parë një bashkëpunim mes dy artistëve më në zë të momentit, Mozzik dhe Era Istrefit. Vetë...

Noizy publikon këngën e re, Loredana pjesë e klipit si dikur me Mozzik! (FOTO)

Noizy ka publikuar këngën e tij më të re dhe surprizë: Ashtu siç u kishim njoftuar, në klip shfaqet edhe reperja Loredana! Kënga “Benzi i...

‘Alpha Show’ është gati! Noizy tregon se ç’pritet të ndodhë gjatë natës së sotme! (FOTO)

Prej disa javësh reperi i mirënjohur Noizy ka njoftuar për një koncert i cili do të bëjë bashkë fansat e tij të rinj, por...

Donaldi rikthen trekëndëshin e dashurisë, ja cili është dedikimi që po çménd rrjetin! (FOTO)

Të gjithë e dimë se pas ngjàrjeve të ndodhura në “Big Brother Vip” çdo tekst i Donaldit është një dedikim për Bora Zemanin. Qoftë për...
error: Alert: Content is protected !!