Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Ronela Hajati ka qenë e ftùar në emisionin “Syri kéq” në Syri TV.

Ajo tregoi gjatë intervistës se e ëma nuk i ka folur për 6 muaj, për shkàk të perfòrmàncës së saj në ‘Kënga Magjíke’.

Gjithashtu, ajo tha se pas 10 vitesh e sheh veten me familje, drejtoreshë ose dhe avokate.

“Mùnd ta shoh veten në gjithçka, por vetëm të kem shëndet në radhë të parë.”- u shpreh Ronela.

Ndërsa, fliste duke i dhënë makinës me moderatorin Kelvin Kadilli, Ronela u ndàlua nga polícia e shtetit.

Ajo dëgjohet teksa i thotë polícisë “A mùnd ta mbàroj këtë intervistën se jemi LIVE, do íki dírekt”. Ndërsa Kelvi i thotë me shàka “bëji të fala nga “Syri i kéq”.

Për më tepër, ndíqni videon:

https://www.facebook.com/syrimedia/videos/378572436843260/?v=378572436843260

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!