Ballina Uncategorised Jo vetëm këngëtare, Ronela Hajati tregon me krenari profesionin e saj më...

Jo vetëm këngëtare, Ronela Hajati tregon me krenari profesionin e saj më të ri

Këngëtarja Ronela Hajati ka vite në skénë dhe emri i saj është ndër më të njohurit e të komentuarit, ndërsa këngët e saj na shoqërojnë në çdo lokal, në çdo festë, në makinë e kudo ku dëgjohet muzikë.

Por, këngëtarja ka vendosur të mos e mbyllë me kaq ‘karrierën’ e saj dhe përveç muzikës, t’i përkùshtohet edhe një pasíoni tjetër.

Në InstaStory, Ronela na ka treguar sot se ka marrë titullin “Asístente avokate” dhe ndíhet tepër krenare për këtë.Ronela Hajati tashmë ka edhe një tjetër profesion, të cilin na e tregoi me  krenari! - Bota Sot

“Po t’keni naj hàll a naj pròblem.”- ka shkruar këngëtarja me humor.

Shumë shpejt, këngëtarja do të sjellë gjithashtu një bashkëpunim me këngëtarin e njohur latin, Jay Santos. Megjithatë ende nuk ka një datë për projektin e ri që po prítet me padùrim.

Këngëtarja e njohur shqiptare, ka realízuar një makíjazh të veçantë me rastin e festës së Halloweenit.ronelahajatiofficial

Ajo është veshur në të zeza, ndërsa ka vízítuar një krýq të përgjàkur në ballin e saj.

Këngëtarja gjithashtu kishte edhe disa vija të kuqe të lyera poshtë qafës, për t’i ngjàsuar rrjédhës së gjàkut.

“Kujdés sot”, shkroi ajo në mbíshkrímin e kësaj fotografie, ndërsa falënderoi bashkëpunëtorët që kishin arrítur ta transformonin në këtë formë.ronelahajatiofficial

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...

Rita Ora i jep fund beqarisë! (FOTO)

Rita Ora dhe Taika Waititi janë martuar! Ata kanë zhvilluar një ceremoni të fshéhtë në Londër. “Ishte një ceremoni vërtet intime dhe super e veçantë...
error: Alert: Content is protected !!