Këngëtarja Ronela Hajati ka vite në skénë dhe emri i saj është ndër më të njohurit e të komentuarit, ndërsa këngët e saj na shoqërojnë në çdo lokal, në çdo festë, në makinë e kudo ku dëgjohet muzikë.

Por, këngëtarja ka vendosur të mos e mbyllë me kaq ‘karrierën’ e saj dhe përveç muzikës, t’i përkùshtohet edhe një pasíoni tjetër.

Në InstaStory, Ronela na ka treguar sot se ka marrë titullin “Asístente avokate” dhe ndíhet tepër krenare për këtë.Ronela Hajati tashmë ka edhe një tjetër profesion, të cilin na e tregoi me  krenari! - Bota Sot

“Po t’keni naj hàll a naj pròblem.”- ka shkruar këngëtarja me humor.

Shumë shpejt, këngëtarja do të sjellë gjithashtu një bashkëpunim me këngëtarin e njohur latin, Jay Santos. Megjithatë ende nuk ka një datë për projektin e ri që po prítet me padùrim.

Këngëtarja e njohur shqiptare, ka realízuar një makíjazh të veçantë me rastin e festës së Halloweenit.ronelahajatiofficial

Ajo është veshur në të zeza, ndërsa ka vízítuar një krýq të përgjàkur në ballin e saj.

Këngëtarja gjithashtu kishte edhe disa vija të kuqe të lyera poshtë qafës, për t’i ngjàsuar rrjédhës së gjàkut.

“Kujdés sot”, shkroi ajo në mbíshkrímin e kësaj fotografie, ndërsa falënderoi bashkëpunëtorët që kishin arrítur ta transformonin në këtë formë.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!