Këtë sezon të ri televiziv, emisioni “Treshat” nga vëllezërit Veshaj dhe Bora Zemani nuk u rikthýe më në ekran.

Kjo e fundit iu bashkua “Top Channel” në moderimin e “Përputhen”, ndërsa Romeo e Donaldi po mérren me diçka të re.

Ata po sjellin një tjetër emision që do të jetë “Late Night”, ndërsa burime për “News31” kanë treguar se s’do të jenë vetëm.

Binjakët do të shoqërohen nga një moderatore tepër simpatike dhe e dashur për publikun, Einxhel Shkira.

Megjithëse àsnjëra prej palëve nuk e ka bërë të ditur këtë lajm, mësohet se treshja është në përgatitje e sipër për të sjellë gjëra interesante që me siguri do të na mbàjnë të mbërthýer përpara ekranit.

Më herët, u përfol se Borën do ta zëvendësonte moderatorja Xhemi Shehu dhe shkàk për këto lajme u bë fotoja e publikuar nga Romeo.

Ai dhe Donaldi shfàqeshin në shoqërinë e Xhemit dhe kaq mjaftoi që të alùdohet për “treshat e rinj”.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!