Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfàq vetëm në puntatën e parë të emisionit.

Në të gjithë epísodet e fundit vendin e Rezartit e ka zénë aktori tjetër i “Portokalli”-së Irgen Çela, ose siç njihet ndryshe nga të gjithë “Xhoda”.

Rezarti nuk foli për këtë ngjàrje të paprítur, po ashtu as Luana, por mediat kanë zbùluar arsyen që mùnd të ketë nxítur largimin e tij.shikokushluan

Sipas “Dosja.al” moderatorja e emisionit dhe aktori kanë pasur një débat të fòrtë me njëri-tjetrin dhe kjo ka bërë që Luana ta làrgojë Rezartin nga emisioni.

Ndërsa burime pranë “Prive.al” kanë mësuar se përplàsja mes tyre ka ndodhur në studio, ndërkohë qe xhírohej emisioni dhe prandaj një javë më vonë ai është xhíruar sërish me kapitenin e ri.

Ndërkohë Rezarti ka fshírë nga Instagrami të gjitha fotot që ka pasur nga emisioni, por vazhdon ta ndjékë Luanën në Instagram. Ndërsa kjo e fundit nuk e ndjék aktorin nga adresa e saj.

By Juda

Leave a Reply

Your email address will not be published.

error: Alert: Content is protected !!