Ballina Uncategorised Zbùlohet arsyeja e largimit të Rezart Veleshnjas nga 'Shiko Kush Luan'

Zbùlohet arsyeja e largimit të Rezart Veleshnjas nga ‘Shiko Kush Luan’

Sezoni i ri i “Shiko Kush Luan” nisi me dy kapitenët Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja, mirëpo ky i fundit u shfàq vetëm në puntatën e parë të emisionit.

Në të gjithë epísodet e fundit vendin e Rezartit e ka zénë aktori tjetër i “Portokalli”-së Irgen Çela, ose siç njihet ndryshe nga të gjithë “Xhoda”.

Rezarti nuk foli për këtë ngjàrje të paprítur, po ashtu as Luana, por mediat kanë zbùluar arsyen që mùnd të ketë nxítur largimin e tij.shikokushluan

Sipas “Dosja.al” moderatorja e emisionit dhe aktori kanë pasur një débat të fòrtë me njëri-tjetrin dhe kjo ka bërë që Luana ta làrgojë Rezartin nga emisioni.

Ndërsa burime pranë “Prive.al” kanë mësuar se përplàsja mes tyre ka ndodhur në studio, ndërkohë qe xhírohej emisioni dhe prandaj një javë më vonë ai është xhíruar sërish me kapitenin e ri.

Ndërkohë Rezarti ka fshírë nga Instagrami të gjitha fotot që ka pasur nga emisioni, por vazhdon ta ndjékë Luanën në Instagram. Ndërsa kjo e fundit nuk e ndjék aktorin nga adresa e saj.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Must Read

Ledri Vula dhe Dua Lipa në një përqàfim pas ndàrjes së tyre

“Sunny Hill Festival” ishte krýefjala e javës. Performancat e artistëve të huaj dhe shqiptarë eléktrizuan skenën e madhe. Gjithashtu, Dua Lipa pérformoi në skenë duke...

Ledri thùmbon kolegët: Dikush blen klikime, dikush gjëra të tjera! (FOTO)

Ledri Vula ka qenë dhe mbetet një nga reperët më të pëlqyer për publikun. Këngët e tij janë ndër më të dëgjuarat dhe ky sukses...

‘Si jeton me prinderit e Olsit?’/ Egli Tako habit me përgjigjen e saj! (FOTO)

Olsi Bylyku dhe Egli Tako janë një ndër çiftet më të komentuara të showbizit. Egli Tako, ka realizuar së fundmi një Q&A në Instagram, ku...

Aurela Gaçe thùmbon haptazi kolegët: Nuk kam lekë për të blerë…! (FOTO)

Aurela Gaçe apo siç e thërrasin ndryshe, diva e muzikës shqiptare, është një artiste shumë e dashur për publikun. Aurela ka pjesë e një interviste...

Marinën e ka ‘kàpur’ syri keq! Pas COVID i ndodh një tjetër íncídent! (FOTO)

Marina nuk flet shpesh për jetën e saj private, por kësaj here ajo ka kërkuar ndihmë nga ndjékësit pas një íncídenti që i ka...
error: Alert: Content is protected !!